Skriňa na mieru do všetkých priestorov

Niektoré priestory môžu byť kvôli atypickým rozmerom zle využiteľné. Typickým príkladom je  podkrovie, priestor pod schodmi alebo menšie predsiene. Aj pre tieto priestory pre Vás INDECO vyrobí dizajnovú vstavanú skriňu.

Vstavaná skriňa aj do atypických priestorov

Podkrovie je jedna z najkrajších častí domu, avšak nie ľahko priestorovo využiteľná, vďaka atypickým zákutiam. Pre nás je to ale hračka, dokážeme vyplniť každý kút, či sa prispôsobiť akejkoľvek šikmine. Spoločne vytvoríme z podkrovia nielen krásny, ale aj dokonale využitý priestor.

vestavěná skříň do atypických prostor

S riešením Vám radi pomôžeme

Poriadne si premyslite, ako by mala Vaša skriňa vyzerať, tak aby sa do priestoru hodila. Ak si nie ste istí, opýtajte sa odborníkov, ktorí Vám s návrhom pomôžu. Keďže, šatňové skrine na mieru predstavujú záležitosť dlhodobého charakteru, je potrebné si zvoliť kvalitného výrobcu, ktorý pri ich návrhu, výrobe a skladaní vykoná len tú najpoctivejšiu prácu. Stálica na trhu INDECO medzi takých dodávateľov bezpochyby patrí. S návrhom skosených skríň má bohaté skúsenosti a za sebou veľa spokojných zákazníkov. Dohodnite si schôdzku a predneste návrhárom svoje požiadavky.

Budete určite prekvapení, ako sa výsledný 3D návrh vstavanej skrine do podkrovia bude zhodovať s Vašou predstavou. 

Kontaktujte nás