Spotrebiče

INDECO je už takmer 20 rokov synonymom pre nábytok na mieru. A na 100% to platí aj vo výbere kovania. Preto sme sa rozhodli osloviť ako dodávateľa najväčších výrobcov spotrebičov.

Napríklad Electrolux, AEG, Zanussi, Mora, Whirlpool, Gorenje. 

Najväčší svetový výrobca domácich spotrebičov firma Electrolux, ktorá kladie veľký dôraz nato aby sa zblížil so zákazníkom z hľadiska jeho potrieb. Jej výrobky sa vyznačujú nevšedným dizajnom, ktorý dokáže zaujať.

Filozofiou a cieľom nemeckej firmy AEG bolo a je dosiahnutie dokonalosti prevedenia a funkčnosti. Zároveň ako jedna z prvých firiem začala prepájať funkčnosť výrobkov s dizajnom.

Talianska vášeň pre život a zmysel pre eleganciu, to sú charakteristiky značky Zanussi. Výrobky tejto firmy je radosť používať, uľahčí Vám každodennú činnosť.

Tradičný český výrobca domácich spotrebičov Mora. Okrem tých klasických sa špecializuje aj na vstavané spotrebiče, ktoré zapadnú do ktoréhokoľvek priestoru a ľahko sa stanú súčasťou Vašej domácnosti.

Jeden z najznámejších a najpreferovanejších výrobcov, firma Whirlpool. Jej široká ponuka spotrebičov je pravidelne oceňovaná v rôznych spotrebiteľských hodnoteniach.

Gorenje patrí taktiež medzi významných výrobcov domácich spotrebičov. Slovinský výrobca bielej techniky dodáva na trh technologicky vyspelé spotrebiče a šetrné k životnému prostrediu.

Kontaktujte nás