Zelená linka
800 177 177

Skriňa na mieru do všetkých priestorov

Niektoré priestory môžu byť kvôli atypickým rozmerom zle využiteľné. Typickým príkladom je  podkrovie, priestor pod schodmi alebo menšie predsieň. Aj pre tieto priestory pre Vás INDECO vyrobí dizajnovú vstavanú skriňu.

Vstavaná skriňa aj do atypických priestorov

Podkrovie je jedna z najkrajších častí domu, avšak nie ľahko priestorovo využiteľná, vďaka atypickým zákutiam. Pre nás je to ale hračka, dokážeme vyplniť každý kút či sa prispôsobiť akejkoľvek šikmine. Spoločne vytvoríme z podkrovia nielen krásny, ale aj dokonale využitý priestor.

skriňa na mieru do predsiene

 

S riešením Vám radi pomôžeme

Poriadne si premyslite, ako by mala vaša skriňa vyzerať, tak aby sa do priestoru hodila. Ak si nie ste istí, opýtajte sa odborníkov, ktorí vám s návrhom pomôžu. Keďže šatňové skrine na mierou predstavujú záležitosť dlhodobého charakteru, je potrebné si zvoliť kvalitného výrobcu, ktorý pri ich návrhu, výrobe a zostavenie vykoná len tú nejpoctivější prácu. Stálica na trhu Indeco medzi takých dodávateľov bezpochyby patrí. S návrhom skosených skríň má bohaté skúsenosti a za sebou veľa spokojných zákazníkov. Dohodnite si schôdzku a predneste návrhárom svoje požiadavky.

Budete určite prekvapení, ako sa výsledný 3D návrh vstavanej skrine do podkrovia bude zhodovať s vašou predstavou. Potom sa na Indeco môžete obrátiť treba s požiadavkou na interiérové dvere, ktoré Indeco takisto vyrába na mieru.

Dopyt
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky