Zelená linka
800 177 177

Kuchyne na mieru INDECO
rady S M L XL

INDECO má riešenie pre každého. Nezáleží na tom, či preferujete decentné kuchyne, moderný dizajn, jednoduché alebo farebné kuchyne. Nie je podstatné akú rad kuchýň si vyberiete, je dôležité, aby ste s novou kuchyňou boli spokojní.

Kuchyne na mieru INDECO

Kuchyňa na mieru rada S je radom kuchyňou primárne určených do malých bytových priestorov, akými sú napr."štartovacie bývanie" či garsónky. Svoje uplatnenie nájde isto aj v kanceláriách. 

dizajnová kuchyňa na mieru

Rada Kuchýň na mieru M vychádza z potrieb majiteľov bytov strednej veľkosti a umožňuje im maximálnu voľnosť pri výbere kombinácií materiálov a farieb. Jedná sa o kuchyne, ktoré sú rovné alebo majú pôdorysný tvar L.

moderná kuchyňa na mieru INDECO

Kolekcia Kuchyňa na mieru L priamo odkazuje na výrobný potenciál firmy INDECO a v aplikovaných materiáloch reflektuje sortiment firmy. Vo väčšine prípadov sa jedná o kuchyne ktoré majú pôdorysný tvar U.

Kuchyňa L

Kuchyňa na mieru rada XL, decentná forma, exkluzívne materiály, ostré hrany, akcent na detail - jednoducho povedané kuchyne pre náročných. Jej forma a veľkosť odkazuje na potreby súčasného bývania - priestranné a vzdušné riešenia a moderné ostrovné poňatie kuchyne.

Kuchyňa XL

Dizajnové sklenené výplne

Dizajnové sklenené výplne s bezpečnostnou fóliou je novinka na trhu. Ponúkame na sklenené výplne posuvných a otváracích dverí skríň na mieru umiestnenie ľubovoľného motívu z nepreberného množstva fotiek a grafík z cca 11 miliónov motívov alebo možnosť použitia vlastných fotiek alebo iných vlastných obrázkov.

Dopyt
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky