Zelená linka
800 177 177

Pracovné dosky

INDECO je už takmer 20 rokov synonimem pre nábytok na mieru. A takmer na 100% to platí aj vo výbere materiálu pre  pracovnú dosku Vašej novej kuchyne na mieru. U nás si vyberiete na pracovnú dosku kuchynskej linky ľubovoľné materiál.

Laminát

Jedná sa o základný a najlacnejší materiál pre pracovné plochy. Dodáva sa spravidla v hr. 38mm v rôznych dekoroch. Aj v tomto najlacnejším prevedení vieme spracovať vybrané drezy do roviny.

Masivne drevo

Jedná sa o ušľachtilý materiál na pracovnú dosku, ktorý dodávame v hrúbke 30mm a 40mm. Top v objednávkach si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Corian

Corian je tzv. umelý kameň, ktorého najväčšou prednosťou je spracovanie všetkých tvarov pracovných dosiek a to bezšpárovým spôsobom. Existuje v mnohých prevedeniach. Tie najčastejšie objednávané sú vidieť vo galérii.

Technistone

Ďalší z umelých kameňov, tentoraz sa jedná o zmes drvenej žuly zmiešané živicou a čriepkov skla alebo zrkadla. Technistone sa dodáva ako v leštenej tak aj matné verzii. Tento materiál je veľmi odolný voči prírodným kyselinám. Výber opäť nájdete v našej galérii.

Prírodná žula

Ako názov napovedá, jedná sa o prírodný žulu, ktorú možno objednať ako v leštenom povrchu,ak aj v patinovanej variante.

Všetky aktuálne dostupné materiály pre pracovné dosky si môžete vybrať na našich expozíciách, kde sú k dispozícii kompletné vzorkovníky všetkých výrobcov.

Dopyt
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky