Zelená linka
800 177 177

Dvierka

Rovnako ako od nás dostanete všetky kuchynské skrinky na mieru. Rovnako tak si môžetezvoliť farebné kombinácie dvierok na mieru vášmu vkusu. tak aby finálná kuchyňa na mieru presne odpovídala Vášim predstavám. Na výber máte nepreberné množstvo materiálov v mnohých farebných variantoch.

Lamino

Základný materiál na dvierka, ktorý je kompletne ohranený  ABS hranou v rovnakom dekore. Ponúkame 40 štandardných dekorov. Ak si nevyberiete, môžete si vybrať akýkoľvek dekor dostupný v SR a my Vám z neho na objednávku vyrobíme kuchynské dvierka.

Thermopal

Jedná sa o lamino s HPL laminátom s vysoko lesklým povrchom. ABS hrany sú v tomto prípade taktiež v prevedení lesk.

Dyha

Dvierka z dyha ponúkame v 10 dekoroch. Celé dvierka sú kompletne lakované matným lakom.

Fólie

Fóliovaná dvierka Trachea ponúkame ako vyšší štandard. Dvierka je možné mať v plochom prevedení a alebo s frézovaním. Fóliu je možné vyberať z kategórií Standard, lesk, Exclusive. Výhodou dvierok je, že nemajú na čelnej strane pohľadovú špáru ale len plynulý oblúčik o rádiusu 2mm.

Lacobel

Ponúkame celosklenené dvierka v prevedení lacobel v hliníkového rámčeku s minimálnym okrajom, kedy dokonalosť skleneného lesku má nezameniteľný vzhľad.

Lak

Lakované dvierka sú primárne určené pre našich najnáročnejších klientov. Je možné si vybrať v prevedení mat alebo vysoký lesk. Na našich expozíciách si vyberiete farbu podľa vzorkovníka RAL..

Všetky aktuálne dostupné materiály pre dvierka Vašej kuchyne, si môžete vybrať na našich expozíciách, kde sú k dispozícii kompletné vzorkovníky všetkých výrobcov.

Dopyt
*povinné položky
Kontaktujte nás
*povinné položky